Nokia 225 4G qiymeti
Rəng seçin:
-
Metallic Sand9,00 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 11:03
-
Black9,00 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 11:03
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Nağd | 3 ay | 6 ay | 9 ay | 12 ay | 15 ay | 18 ay | 21 ay | 24 ay | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Black | 160,00 ₼ | 63,00 ₼ | 31,00 ₼ | 21,00 ₼ | 16,00 ₼ | 13,00 ₼ | 11,00 ₼ | 10,00 ₼ | 9,00 ₼ |
| Metallic Sand | 169,99 ₼ | 63,00 ₼ | 31,00 ₼ | 21,00 ₼ | 16,00 ₼ | 13,00 ₼ | 11,00 ₼ | 10,00 ₼ | 9,00 ₼ |
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 160,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 119,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 189,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 109,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 69,00 ₼ |
| İyun 2025 | 109,99 ₼ |
| May 2025 | 99,00 ₼ |
| Aprel 2025 | 139,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Rəng | Black Metallic Sand Classic Blue |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 2.4 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 240 x 320 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 0.3 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 124.7 mm |
| Eni | 51 mm |
| Qalınlığı | 13.7 mm |
| Çəkisi | 90 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 MB |
| RAM | 64 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1150 mAh |