F+ F197 qiymeti
Rəng seçin:
-
Black49,00 ₼birmarket.az
-
Blue52,90 ₼birmarket.az
| Nağd | |
|---|---|
| Black | 49,00 ₼ |
| Blue | 52,90 ₼ |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Maksimum prosessor sürəti | 208 MHz |
| Rəng | Blue Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.77 inç |
| Resolution | 128 x 160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 114 mm |
| Eni | 48 mm |
| Qalınlığı | 13 mm |
| Çəkisi | 70 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 600 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 3 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 120 saat |