F+ SP65 qiymeti
-
birmarket.az178,00 ₼son yenilənmə: bu gün 20:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 178,00 ₼ |
| Mart 2026 | 145,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 145,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 135,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 138,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 135,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 130,89 ₼ |
| Avqust 2025 | 135,00 ₼ |
| İyul 2025 | 135,00 ₼ |
| İyun 2025 | 147,00 ₼ |
| May 2025 | 139,00 ₼ |
| Aprel 2025 | 150,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12 |
| Prosessor | MediaTek MT6762V/WB |
| Maksimum prosessor sürəti | 2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | PowerVR GE8320 |
| Rəng | Dark Grey |
| Suya davamlı | |
| İstehsal ili | 2023 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.52 inç |
| Resolution | 1600 x 720 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 13 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 165.8 mm |
| Eni | 77 mm |
| Qalınlığı | 9.6 mm |
| Çəkisi | 202 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| RAM | 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |