F+ F198 qiymeti
-
Black41,11 ₼birmarket.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Rəng | Blue Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.77 inç |
| Resolution | 128 x 160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 112.6 mm |
| Eni | 47.8 mm |
| Qalınlığı | 12.3 mm |
| Çəkisi | 65 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 600 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 3 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 100 saat |