Google Pixel 6 Pro qiymeti
-
128 GBStormy Black1 399,99 ₼irshad.az2 il əvvəl satışda idi
-
128 GBStormy Black2 349,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2024 | 1 399,99 ₼ |
| Fevral 2024 | 1 899,99 ₼ |
| Yanvar 2024 | 2 099,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 2 199,99 ₼ |
| Noyabr 2023 | 2 299,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 2 299,99 ₼ |
| Sentyabr 2023 | 2 299,99 ₼ |
| Avqust 2023 | 2 349,99 ₼ |
| İyul 2023 | 2 349,99 ₼ |
| İyun 2023 | 2 349,99 ₼ |
| May 2023 | 2 349,99 ₼ |
| Aprel 2023 | 2 349,99 ₼ |
| Mart 2023 | 2 499,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.25 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Sorta Sunny Cloudy White Stormy Black |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.71 inç |
| Resolution | 1440 x 3120 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 163.9 mm |
| Eni | 75.9 mm |
| Qalınlığı | 8.9 mm |
| Çəkisi | 210 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5003 mAh |