Hoffmann Neo A900 qiymeti
-
Black239,99 ₼7 il əvvəl satışda idi
-
369,99 ₼8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2018 | 239,99 ₼ |
| Aprel 2018 | 369,99 ₼ |
| Mart 2018 | 369,00 ₼ |
| Fevral 2018 | 369,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.7 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black Gold Silver Gray Ultramarin |
| İstehsal ili | 2017 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.5 inç |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 163.5 mm |
| Eni | 78 mm |
| Qalınlığı | 10.4 mm |
| Çəkisi | 174 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |
| RAM | 3 GB |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3000 mAh |