Hoffmann X Twist qiymeti
Rəng seçin:
-
Gold99,99 ₼7 il əvvəl satışda idi
-
Black99,99 ₼7 il əvvəl satışda idi
| Ən ucuz qiymət | |
|---|---|
| Gold | 99,99 ₼ |
| Black | 99,99 ₼ |
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2018 | 99,99 ₼ |
| Aprel 2018 | 179,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black Gold |
| İstehsal ili | 2017 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 4.5 inç |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 129.5 mm |
| Eni | 64.8 mm |
| Qalınlığı | 9.5 mm |
| Çəkisi | 110 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1750 mAh |