Hoffmann X-Go qiymeti
-
Silver119,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2022 | 119,99 ₼ |
| Avqust 2022 | 119,99 ₼ |
| Dekabr 2021 | 89,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black Silver Gold |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.0 inç |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 144.3 mm |
| Eni | 72.5 mm |
| Qalınlığı | 8.9 mm |
| Çəkisi | 167 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB |
| RAM | 1 GB |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2400 mAh |