Hoffmann X-Pro qiymeti
-
329,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2022 | 329,99 ₼ |
| Dekabr 2021 | 249,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Titanium |
| İstehsal ili | 2017 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5 inç |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 143 mm |
| Eni | 71 mm |
| Qalınlığı | 8.75 mm |
| Çəkisi | 145 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2500 mAh |