Hoffmann X-Play qiymeti
Rəng seçin:
-
Topaz Gold179,99 ₼7 il əvvəl satışda idi
-
Dark Gray189,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ən ucuz qiymət | |
|---|---|
| Topaz Gold | 179,99 ₼ |
| Dark Gray | 189,99 ₼ |
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2022 | 189,99 ₼ |
| Dekabr 2021 | 149,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Dark Gray Topaz Gold |
| İstehsal ili | 2017 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5 inç |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 142.5 mm |
| Eni | 71.3 mm |
| Qalınlığı | 9.2 mm |
| Çəkisi | 165 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| RAM | 2 GB |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2600 mAh |