Huawei Y6 Prime (2018) qiymeti
Rəng seçin:
-
16 GBBlack279,00 ₼bakuelectronics.az
-
16 GBBlue279,00 ₼bakuelectronics.az
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black Blue Gold |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.7 inç |
| Resolution | 720 x 1440 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 152.4 mm |
| Eni | 73 mm |
| Qalınlığı | 7.8 mm |
| Çəkisi | 150 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB 32 GB |
| RAM | 2 GB 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3000 mAh |