INOI 108 qiymeti
-
Black55,00 ₼birmarket.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Rəng | Red Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.8 inç |
| Resolution | 128 x 160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 95 mm |
| Eni | 46.5 mm |
| Qalınlığı | 17.8 mm |
| Çəkisi | 49 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 MB |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 600 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 7 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 395 saat |