Oppo Reno4 Lite qiymeti
-
White459,99 ₼irshad.az
-
White899,99 ₼irshad.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | White Matte Black Magic Blue |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.43 inç |
| Resolution | 1080 x 2400 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 160.1 mm |
| Eni | 73.7 mm |
| Qalınlığı | 7.4 mm |
| Çəkisi | 164 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4015 mAh |