Realme 5 Pro qiymeti
-
128 GBCrystal Blue549,00 ₼bakuelectronics.az5 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2021 | 549,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.7 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Crystal Blue Crystal Green |
| İstehsal ili | 2019 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.3 inç |
| Resolution | 1080 x 2340 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 157 mm |
| Eni | 74.2 mm |
| Qalınlığı | 8.9 mm |
| Çəkisi | 184 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 128 GB |
| RAM | 4 GB 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4035 mAh |