Samsung Galaxy A13 qiymeti
Daxili yaddaş seçin:
Rəng seçin:
-
64 GBWhite429,00 ₼smarton.az
-
128 GBBlue459,00 ₼smarton.az
| Nağd | |
|---|---|
| 64 GB | 429,00 ₼ |
| 128 GB | 459,00 ₼ |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın. İstədiyiniz daxili yaddaş və ya rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | One UI 5.1 Android 12 |
| Prosessor | Exynos 850 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G52 |
| Rəng | Peach Black Blue White |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP00 |
| Suya davamlılıq | suya qarşı qorunmur |
| Toza davamlılıq | toza qarşı qorunmur |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2022 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.6 inç |
| Ekran gövdə faizi | 83.2 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass 5 |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Resolution | 1080 x 2408 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 4 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 165.1 mm |
| Eni | 76.4 mm |
| Qalınlığı | 8.8 mm |
| Çəkisi | 195 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 64 GB 128 GB |
| RAM | 3 GB 4 GB 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |