Samsung Galaxy A9 (2018) qiymeti
-
Bubblegum Pink699,99 ₼
-
Bubblegum Pink699,00 ₼w-t.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Bubblegum Pink Lemonade Blue Caviar Black |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.3 inç |
| Resolution | 1080 x 2220 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 162.5 mm |
| Eni | 77 mm |
| Qalınlığı | 7.8 mm |
| Çəkisi | 183 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3800 mAh |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 88 saat |