Samsung Galaxy Note 3 qiymeti
-
w-t.az599,00 ₼8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2017 | 599,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.3 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black Merlot Red Pink Rose Gold Black Rose Gold White White |
| İstehsal ili | 2013 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.7 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 151.2 mm |
| Eni | 79.2 mm |
| Qalınlığı | 8.3 mm |
| Çəkisi | 168 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB 32 GB 64 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3200 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 21 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 420 saat |