Samsung Galaxy S20+ 5G qiymeti
-
128 GBCosmic Black1 599,99 ₼elitoptimal.az2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2023 | 1 599,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Cloud White Cosmic Black Cosmic Grey Cloud Blue Aura Red |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.7 inç |
| Resolution | 1440 x 3200 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 161.9 mm |
| Eni | 73.7 mm |
| Qalınlığı | 7.8 mm |
| Çəkisi | 188 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4500 mAh |