Xiaomi 14T qiymeti
-
256 GBTitan Black1 099,99 ₼elitoptimal.azson yenilənmə: bu gün 02:16
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 999,99 ₼ |
| Mart 2026 | 999,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 899,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 888,88 ₼ |
| Dekabr 2025 | 799,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 750,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 809,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 910,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 929,00 ₼ |
| İyul 2025 | 949,00 ₼ |
| İyun 2025 | 999,99 ₼ |
| May 2025 | 1 049,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14 HyperOS 2 |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 8300 Ultra |
| Maksimum prosessor sürəti | 3.35 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali G615-MC6 |
| Rəng | Titan Blue Lemon Green Titan Black Titan Gray |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP68 |
| Suya davamlılıq | uzun müddətli suya batmaya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (ekranda) |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.67 inç |
| Ekran gövdə faizi | 89.1 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass 5 |
| Yenilənmə tezliyi | 144 Hz |
| Resolution | 1220 x 2712 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 4000 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 60 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | eSIM Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 160.5 mm |
| Eni | 75.1 mm |
| Qalınlığı | 7.8 mm |
| Çəkisi | 193 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB 512 GB |
| RAM | 12 GB 16 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |