Xiaomi Mi 10 Lite 5G qiymeti
Rəng seçin:
-
64 GBAurora Blue649,99 ₼elitoptimal.az
-
64 GBCosmic Gray649,99 ₼elitoptimal.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.8 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Aurora Blue Cosmic Gray Dream White |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.57 inç |
| Resolution | 1080 x 2400 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 163.7 mm |
| Eni | 74.8 mm |
| Qalınlığı | 7.9 mm |
| Çəkisi | 192 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 128 GB 256 GB |
| RAM | 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4160 mAh |