Xiaomi Mi 8 qiymeti
-
128 GBBlack690,00 ₼smarton.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.8 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | White Gray Gold Blue Black |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.21 inç |
| Resolution | 1080 x 2248 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 154.9 mm |
| Eni | 74.8 mm |
| Qalınlığı | 7.6 mm |
| Çəkisi | 175 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 128 GB 256 GB |
| RAM | 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3400 mAh |