Beko BL55 UHD 9823 C qiymeti
-
irshad.az779,99 ₼son yenilənmə: bu gün 07:18
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 779,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 769,99 ₼ |
| Mart 2026 | 759,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 759,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 999,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 699,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 759,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 749,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 999,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Google TV |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 55 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | Ultra HD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 4 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 200x200 mm |
| Hündürlük | 71 cm |
| En | 122.8 cm |
| Dərinlik | 7.55 cm |