Grundig 55 VLX 7710 BP qiymeti
-
1 299,99 ₼11 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyun 2025 | 1 299,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Smart Interactive TV |
| İstehsal ili | 2017 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 55 inç |
| Ekran tipi | DLED |
| Resolution formatı | Ultra HD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 2 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 300x300 mm |
| Hündürlük | 73.4 cm |
| En | 124.6 cm |
| Dərinlik | 7.86 cm |
| Çəkisi | 15.5 kq |