LG 55QNED82A6B qiymeti
-
bakuelectronics.az1 349,99 ₼son yenilənmə: bu gün 01:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 299,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 349,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 349,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 349,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 349,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | webOS |
| İstehsal ili | 2025 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 55 inç |
| Ekran tipi | QNED |
| Resolution formatı | Ultra HD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 3 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 1 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 300x200 mm |
| Hündürlük | 71.7 cm |
| En | 123.7 cm |
| Dərinlik | 5 cm |
| Çəkisi | 15.7 kq |