LG 55QNED86T6A qiymeti
-
bakuelectronics.az1 349,99 ₼son yenilənmə: bu gün 01:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 349,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 699,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 499,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 549,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 599,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 679,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 599,00 ₼ |
| May 2025 | 1 699,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | webOS |
| İstehsal ili | 2024 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 55 inç |
| Ekran tipi | QNED |
| Resolution formatı | Ultra HD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 4 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 300x300 mm |
| Hündürlük | 71.6 cm |
| En | 123.3 cm |
| Dərinlik | 4.5 cm |
| Çəkisi | 20 kq |