LG 65UR78006LK qiymeti
-
smarton.az1 299,00 ₼son yenilənmə: dünən 22:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 299,00 ₼ |
| Mart 2026 | 1 399,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 599,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 399,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 599,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 699,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 299,00 ₼ |
| İyun 2025 | 1 199,99 ₼ |
| May 2025 | 1 459,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | webOS |
| İstehsal ili | 2023 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 65 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | Ultra HD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 3 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 300x300 mm |
| Hündürlük | 83.8 cm |
| En | 145.4 cm |
| Dərinlik | 5.8 cm |
| Çəkisi | 21.4 kq |