Samsung QE65Q7CAMUXRU qiymeti
-
1 999,99 ₼2 ay əvvəl satışda idi
-
bakuelectronics.az5 999,00 ₼5 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 1 999,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 999,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 4 599,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Tizen |
| İstehsal ili | 2017 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 65 inç |
| Ekran tipi | QLED |
| Resolution formatı | Ultra HD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 4 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Hündürlük | 83 cm |
| En | 144.2 cm |
| Dərinlik | 10.7 cm |
| Çəkisi | 24.6 kq |