Samsung UE40K5500BUXRU qiymeti
-
899,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Yanvar 2023 | 899,99 ₼ |
| Oktyabr 2022 | 899,00 ₼ |
| Fevral 2022 | 899,00 ₼ |
| Yanvar 2022 | 899,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Tizen |
| İstehsal ili | 2016 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 40 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | Full HD |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 3 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 200x200 mm |
| Hündürlük | 54 cm |
| En | 91.8 cm |
| Dərinlik | 5.5 cm |
| Çəkisi | 8.6 kq |