YOSHIRO YTV-43FAG770B qiymeti
-
443,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:39
-
w-t.az449,00 ₼son yenilənmə: 7 may 2026
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 443,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 439,99 ₼ |
| Mart 2026 | 439,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 379,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 349,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 349,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 439,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 439,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 439,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android TV |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 43 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | Full HD |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 2 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 100x100 mm |
| Hündürlük | 62.2 cm |
| En | 96.7 cm |
| Dərinlik | 5.8 cm |
| Çəkisi | 6.3 kq |