Mağazalarda qiymətləri
-
179,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 19:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 179,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 179,99 ₼ |
| Mart 2026 | 139,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2600 Wt |
| Sorma gücü | 345 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 3 L |
| Səs səviyyəsi | 84 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | Red |
| Hündürlük | 27.5 cm |
| En | 25 cm |
| Dərinlik | 37.5 cm |
| Çəkisi | 6.6 kq |