Mağazalarda qiymətləri
-
199,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:37
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 199,00 ₼ |
| Mart 2026 | 199,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 199,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 179,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 199,00 ₼ |
| İyul 2025 | 199,00 ₼ |
| May 2025 | 189,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 4 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 600 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 3.5 L |
| Səs səviyyəsi | 80 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7 m |
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 23.7 cm |
| En | 29 cm |
| Dərinlik | 36.7 cm |
| Çəkisi | 3 kq |