Mağazalarda qiymətləri
-
1 149,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 08:34
-
bakuelectronics.az679,99 ₼son yenilənmə: bu gün 07:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 679,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 139,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 139,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 149,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 139,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 139,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 139,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 149,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 5 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 300 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.35 L |
| Səs səviyyəsi | 76 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 30 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 74 cm |
| En | 30.1 cm |
| Dərinlik | 30 cm |
| Çəkisi | 5.2 kq |