Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az559,99 ₼3 həftə əvvəl satışda idi
-
irshad.az689,99 ₼3 həftə əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 559,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 559,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 569,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 739,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Sənaye |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1300 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 30 L |
| Səs səviyyəsi | 73 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | Yellow/Silver |
| Hündürlük | 69.3 cm |
| En | 38.2 cm |
| Dərinlik | 41.8 cm |
| Çəkisi | 9.3 kq |