Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az329,99 ₼son yenilənmə: bu gün 07:18
-
bakuelectronics.az329,99 ₼son yenilənmə: bu gün 07:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 299,99 ₼ |
| Mart 2026 | 269,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 269,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 299,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 259,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 289,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 289,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.6 L |
| Səs səviyyəsi | 78 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 40 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 110 cm |
| En | 25 cm |
| Dərinlik | 22.4 cm |
| Çəkisi | 2.1 kq |