Mağazalarda qiymətləri
-
239,99 ₼8 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2025 | 229,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 229,99 ₼ |
| İyul 2025 | 229,99 ₼ |
| İyun 2025 | 229,99 ₼ |
| May 2025 | 229,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Sənaye |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1000 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 17 L |
| Səs səviyyəsi | 75 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 4 m |
| Rəng | Black/Silver |
| Hündürlük | 49.3 cm |
| En | 35.3 cm |
| Dərinlik | 32.8 cm |
| Çəkisi | 4.8 kq |