Mağazalarda qiymətləri
-
8,33 ₼ x 18 ayPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 08:30
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 109,99 ₼ |
| Mart 2026 | 109,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 109,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 109,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 149,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 109,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 109,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 109,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 109,99 ₼ |
| İyul 2025 | 109,99 ₼ |
| İyun 2025 | 109,99 ₼ |
| May 2025 | 109,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1600 Wt |
| Sorma gücü | 350 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 1.3 L |
| Səs səviyyəsi | 80 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Yoxdur |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | Blue |
| Hündürlük | 23.8 cm |
| En | 28 cm |
| Dərinlik | 39.5 cm |
| Çəkisi | 4.3 kq |