Mağazalarda qiymətləri
-
379,99 ₼4 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Yanvar 2026 | 379,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 379,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 369,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 369,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 379,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 379,99 ₼ |
| İyul 2025 | 369,99 ₼ |
| İyun 2025 | 369,99 ₼ |
| Mart 2025 | 369,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 379,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Sənaye |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1600 Wt |
| Sorma gücü | 184 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 14 L |
| Səs səviyyəsi | 69 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7.5 m |
| Rəng | Gray |
| Hündürlük | 46.5 cm |
| En | 31.5 cm |
| Dərinlik | 36 cm |
| Çəkisi | 5.3 kq |