Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az499,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 499,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Sənaye |
| Təmizləmə növü | Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1200 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Çən |
| Toz toplayıcı həcmi | 25 L |
| Səs səviyyəsi | 73 dB |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Yellow |
| Hündürlük | 65.3 cm |
| En | 41.8 cm |
| Dərinlik | 38.2 cm |
| Çəkisi | 7.8 kq |