Mağazalarda qiymətləri
-
299,99 ₼5 gün əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 299,99 ₼ |
| Mart 2026 | 299,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1900 Wt |
| Sorma gücü | 370 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 1.5 L |
| Səs səviyyəsi | 82 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | Black/Red |
| Hündürlük | 24.7 cm |
| En | 28.1 cm |
| Dərinlik | 41 cm |
| Çəkisi | 4.5 kq |