Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az589,00 ₼son yenilənmə: bu gün 19:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 589,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 589,00 ₼ |
| İyul 2025 | 549,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 4 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Sorma gücü | 500 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 2.5 L |
| Səs səviyyəsi | 59 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 8.4 m |
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 33.3 cm |
| En | 30 cm |
| Dərinlik | 43.5 cm |
| Çəkisi | 9.26 kq |