Mağazalarda qiymətləri
-
299,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 13:03
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 299,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 299,99 ₼ |
| İyun 2025 | 429,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 429,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 4 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Sorma gücü | 550 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 2.5 L |
| Səs səviyyəsi | 67 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6.2 m |
| Rəng | Black/Red |
| Hündürlük | 31.3 cm |
| En | 28.5 cm |
| Dərinlik | 45.5 cm |
| Çəkisi | 7.78 kq |