Mağazalarda qiymətləri
-
414,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 19:39
-
bakuelectronics.az419,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 414,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 419,99 ₼ |
| Mart 2026 | 299,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 419,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 349,99 ₼ |
| İyul 2025 | 349,99 ₼ |
| İyun 2025 | 349,99 ₼ |
| May 2025 | 349,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 6 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 500 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 2.5 L |
| Səs səviyyəsi | 66 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 8.4 m |
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 33.3 cm |
| En | 30 cm |
| Dərinlik | 43.5 cm |
| Çəkisi | 8.5 kq |