Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az399,99 ₼son yenilənmə: bu gün 13:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 349,99 ₼ |
| Mart 2026 | 369,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 399,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 399,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 399,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 349,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 399,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 399,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 399,00 ₼ |
| İyul 2025 | 399,00 ₼ |
| İyun 2025 | 399,99 ₼ |
| May 2025 | 369,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Sorma gücü | 45 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.4 L |
| Səs səviyyəsi | 60 dB |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 3 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 60 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 112 cm |
| En | 25.5 cm |
| Dərinlik | 20 cm |