Mağazalarda qiymətləri
-
679,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 20:34
-
bakuelectronics.az679,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 679,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 519,99 ₼ |
| Mart 2026 | 599,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 599,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 649,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 649,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 599,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 599,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 250 Wt |
| Sorma gücü | 100 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.4 L |
| Səs səviyyəsi | 83 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 45 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black/Blue |
| Hündürlük | 78 cm |
| En | 13 cm |
| Dərinlik | 35.6 cm |
| Çəkisi | 1.1 kq |