Mağazalarda qiymətləri
-
1 549,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:37
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 449,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 449,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 449,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 549,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsidilən sahə | 180 m² |
| İsitmə üsulu | Qaz |
| Quraşdırılma | Divarda |
| Yanma üsulu | Yoğuşmalı |
| Yanma kamerasının tipi | Qapalı |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Elektromexaniki |
| Temperaturun aşağı həddi | 30 °С |
| Temperaturun yuxarı həddi | 75 °С |
| İsitmə gücü | 18 kW |
| Maksimum iş təzyiqi | 3 bar |
| Esenjor sayı | 2 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 62.6 cm |
| En | 40 cm |
| Dərinlik | 27 cm |