Mağazalarda qiymətləri
-
899,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 12:34
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 849,99 ₼ |
| Mart 2026 | 899,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 979,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 099,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 979,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 979,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 979,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 979,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 979,99 ₼ |
| İyul 2025 | 979,99 ₼ |
| İyun 2025 | 979,99 ₼ |
| May 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsidilən sahə | 350 m² |
| İsitmə üsulu | Qaz |
| Quraşdırılma | Divarda |
| Yanma üsulu | Konveksiya |
| Yanma kamerasının tipi | Qapalı |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| İsitmə gücü | 35 kW |
| Maksimum iş təzyiqi | 3 bar |
| Esenjor sayı | 1 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 78 cm |
| En | 44 cm |
| Dərinlik | 34 cm |
| Çəkisi | 34 kq |