Mağazalarda qiymətləri
-
749,99 ₼
| Əsas Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 9700 |
| Prosessor sürəti | 3.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Prosessor keşi | 12 MB |
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics 630 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 1.7 GB |
| Sərt disk tipi | HDD |
| HDD həcmi | 1 TB |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 9 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Hündürlük | 33.8 cm |
| En | 17 cm |
| Dərinlik | 27.4 cm |
| Çəkisi | 5470 qram |
| Rəng | Black |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Disk sürücüsü | |