Mağazalarda qiymətləri
-
3 299,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 02:34
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 3 299,99 ₼ |
| Əsas Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen 7 |
| Prosessor modeli | 5700G |
| Prosessor sürəti | 3.8 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Prosessor keşi | 16 MB |
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 12 GB |
| Sərt disk tipi | HDD və SSD hibrid |
| HDD həcmi | 1 TB |
| SSD həcmi | 1 TB |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 9 |
| USB-A giriş sayı | 8 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Hündürlük | 33.7 cm |
| En | 15.5 cm |
| Dərinlik | 29.7 cm |
| Çəkisi | 6310 qram |
| Rəng | Black |
| Əlavə Qurğular |
|---|