Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 999,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 999,99 ₼ |
| Əsas Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 13700 |
| Prosessor sürəti | 2.1 GHz |
| Prosessorların sayı | 16 |
| Prosessor keşi | 30 MB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| SSD həcmi | 512 GB |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri |
|---|
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Əlavə Qurğular |
|---|