Mağazalarda qiymətləri
-
1 599,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
-
1 399,00 ₼Pulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5300 Vatt |
| İş sahəsi | 55 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 29 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 54 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Ölçülər (daxili blok) | 900 x 310 x 225 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 795 x 525 x 290 mm |
| Çəki (daxili blok) | 11 kq |
| Çəki (xarici blok) | 37 kq |